درباره گروه اوج سازان آرسس     

 

گروه اوج سازان آرسس از سال 1397 فعالیت خود را به عنوان یک شرکت عمرانی آغاز نمود. فعالیت تخصصی گروه  ابتدا صرفاً در حوزه طراحی و اجرای سیستم های تاسیسات مکانیکی بود. با توسعه پیدا کردن کسب و کار، ارائه خدمات طراحی و اجرای کلیه مراحل ساخت از جمله اجرای اسکلت، سفت کاری و نازک کاری نیز به سبد خدمات شرکت افزوده شد. رضایت کارفرمایان و همکاری با افراد خبره ما را بر این داشت که به صورت حرفه ای تر تلاش برای توسعه این کسب و کار را ادامه دهیم. در نهایت شرکت اوج سازان آرسس با توجه به احساس نیاز در حوزه مدیریت پروژه، جذب نیروهای خبره را در دستور کار خود قرار داد و در حال حاضر تیم مدیریت پروژه اوج سازان آرسس قابلیت اجرای کلیه حوزه ها در مقیاس های مختلف را دارا می باشد.

همکاری بلند مدت با تامین کنندگان و مجریان در حوزه تاسیسات مکانیکی باعث تشکیل کارگروه و درنهایت دپارتمان تعمیر و نگهداری در گروه اوج سازان آرسس گردید؛ که در حال حاضر این گروه را به یکی از موفق ترین شرکت های حوزه تعمیر، نگهداری و همچنین تعمیرات در محل سیستم های سرمایش و گرمایش تبدیل نموده است.

از جمله حوزه هایی که به تازگی شرکت اوج سازان آرسس به آن ورود کرده است، حوزه تصفیه آب و فاضلاب می‌باشد. شرکت با جذب نخبگان دانشگاهی این حوزه به صورت دانش بنیان به این حوزه ورود کرده و در مدت کوتاهی قابلیت ارائه خدمات طراحی و پیاده سازی سیستم های تصفیه آب و فاضلاب صنعتی و با کیفیت قابل رقابت با کلیه رقبای خارجی را دارا می باشد.

 

iconic building

 

مدیران کلیدی گروه

 

دکتر کیوان محمدی

مدیر عامل و عضو هیات مدیره

دکتری مهندسی عمران – مهندسی و مدیریت ساخت

یازده سال تجربه در زمینه امور پیمان، رسیدگی فنی و برنامه ریزی و کنترل پروژه

 

دکتر کیوان محمدی

 

دکترعلی حاصلی

معاون فنی و مهندسی و نایب رئیس هیات مدیره

دکتری مهندسی محیط زیست – آب و فاضلاب

هشت سال تجربه در زمینه طراحی سیستم های تاسیساتی صنعتی و تصفیه آب و فاضلاب

 

مهندس حسین حاصلی

 

مهندس حسین حاصلی

رئیس هیات مدیره

کارشناسی مهندسی مکانیک سیالات

پانزده سال تجربه در زمینه  طراحی و اجرای تاسیسات مکانیکی ساختمانی و صنعتی

 

پیام مدیر عامل

 

گروه اوج سازان آرسس تلفیقی است از دانش، تخصص و تجربه جهت ارائه‌ی خدمات مناسب به مشتریان. ما بر این باوریم که توسعه ی گروه اوج سازان آرسس جز با اتکا به منابع انسانی توانمند و متخصص، تحقق نخواهد یافت. در همین راستا تلاش در جهت مشتری مداری، ارتقای کیفیت خدمات، رضایت کارکنان و تأمین منافع استفاده کنندگان از خدمات ارائه شده، نه یک شعار، بلکه برای ما یک اعتقاد و باور است. تدوین سیاست های توسعه ای در جهت نیل به هدف نهایی گروه اوج سازان آرسس که همان خلق بالاترین ارزش برای مشتریان و کسب حداکثر رضایت آنان است، در دستور کار ما قرار گرفته و به همین منظور نیز افزایش بهره وری، بهبود مستمر، ارتقای دانش و کاهش هزینه ها جزو اولویت ها و برنامه های مدیران گروه اوج سازان آرسس است. در این میان گروه اوج سازان آرسس هم به عنوان یک بنگاه اقتصادی و با داشتن تجارب مفید، همواره تلاش نموده است گام هایی در جهت رشد و تعالی خود بردارد تا مجال تأمین رضایت حداکثری مشتریانش را داشته باشد.

 

iconic building with swimming pool